Dofinansowania dla firm na szkolenia i doradztwo!

Dofinansowania dla firm na szkolenia i doradztwo!

Podmiotowy system finansowania usług rozwojowych już działa

Od października ruszyła możliwość uzyskania przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa dofinansowania w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w oparciu o Bazę Usług Rozwojowych (BUR) i lokalnych Operatorów systemu w poszczególnych województwach. Przedsiębiorca zainteresowany skorzystaniem z dotacji może, podpisując umowę z Operatorem, zarezerwować odpowiednią kwotę lub pulę bonów rozwojowych (forma zależna od województwa) i wykorzystać  ją na oferowane w BUR przez sprawdzone firmy (o potwierdzonej jakości usług) usługi doradcze i szkoleniowePróg dofinansowania wynosi od 50% do 80%.

PM Doradztwo Gospodarcze, dzięki posiadaniu certyfikatu Standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) może świadczyć zarówno usługi szkoleniowe jak i doradcze dofinansowywane w ramach BUR. Nie prowadzimy szkoleń otwartych, jednak przygotowujemy dedykowane projekty szkoleniowe i doradcze dostosowane do konkretnych potrzeb przedsiębiorstw.

Do tej pory uruchomiliśmy 4 takie projekty dla klientów ze Śląska, przygotowujemy kolejne dla klientów z Małopolski i Śląska. Możemy również przygotować projekty dla przedsiębiorców z Podkarpacia i województwa świętokrzyskiego a nawet dalszych rejonów Polski.

Pierwszy z naszych  projekt rozwojowych (Doradztwo w zakresie przygotowania strategii i planów rozwojowych mikroprzedsiębiorstwa) dofinansowany w ramach tego systemu został już zakończony i uzyskał najwyższą możliwą ocenę uczestniczących w nim osób.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego (0-12 395 74 47) lub wypełnienia formularza potrzeb rozwojowych.

Dofinansowane Usługi świadczone przez PM DG w Bazie Usług Rozwojowych

Więcej informacji o dofinansowanych usługach