Jakub Hyla

Jakub Hyla

Jakub Hyla

Jako doradca biznesowy specjalizuje się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, budowaniu systemów rachunkowości zarządczej, kreacją strategii rozwojowych oraz tworzeniu i optymalizacji modelów biznesowych. Bardzo dobrze zna i rozumie środowisko polskich firm rodzinnych, dzięki czemu wspiera nestorów w rozwiązywaniu problemów sukcesyjnych.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie PM Doradztwo Gospodarcze jako specjalista ds. rozliczeń, specjalista ds. sprzedaży i marketingu oraz kierownik projektów.

W doradztwie stawia na rozwiązania dopasowane w pełni do klienta i jego potrzeb, a nie utarte schematy i teorie. Każdemu z rekomendowanych działań przypisuje konkretne i wymierne cele oraz mierzalne efekty. Stara się je formułować w oparciu o specyfikę firmy, branżę w jakiej działa oraz skalę prowadzonej działalności.

Mówi o sobie, że jest połączeniem kreatywności, energii, elastyczności z rozwagą i ostrożnością przy dążeniu do realizacji celów biznesowych i finansowych. Dodatkowo dzięki umiejętności analitycznego ale nieszablonowego myślenia, na przekór utartym schematom i oczywistym rozwiązaniom planuje i wdraża sensowne rozwiązania przynoszące firmom wiele wymiernych korzyści.

Klienci, dla których pracował: Konsorcjum Biuroklub z siedzibą w Warszawie, KER+3MR sp. z o.o. Webber and Saar sp. z o.o., Bitstream sp. z o.o., Meriwa Sp. J., Inwencja.