Wyniki naborów – dofinansowania dla naszych klientów

Wyniki naborów – dofinansowania dla naszych klientów

Z przyjemnością informujemy o sukcesach w pozyskiwaniu funduszy dla naszych klientów w zakresie promocji marek produktowych i rozwoju zasobów województwa małopolskiego poprzez budowę infrastruktury turystycznej.

W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go To Brand przyznano dofinansowanie 2 przygotowanym przez nas projektom o łącznej wartości ponad 1,4 mln zł.

W ramach działania dofinansowanie otrzymali współpracujący z nami przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji, w celu promowania marek produktowych, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych, oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki.

Współpracujące z nami firmy z branży kosmetycznej i IT, dzięki dotacjom wezmą udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych gdzie będą promować swoje produkty i usługi.

Ponadto w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, poddziałanie 6.3.1 Rozwój lokalnych zasobów subregionów wśród 38 projektów wybranych do dofinansowania znalazły się 2 projekty przygotowywane przez nasz zespół.

Projekty o wartości niemal 10 mln zł wpłyną pozytywnie na atrakcyjność naszego województwa poprzez budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przy zalewie Chechło w Trzebini oraz budowę infrastruktury turystycznej w miejscowości Wężerów koło Słomnik, gdzie powstanie „Dom bańki i tradycji świątecznej”.